Edhouse hledá kolegy do svého týmu

Softwarová firma Edhousetechnology, která působí ve Zlíně a Vsetíně, hledá do svého týmu další programátory na pozice vývojář C++, Java, C# .NET a SQA.

Společnost Edhouse patří v současnosti ke špičkovým specialistům v tvorbě software a mezi její spokojené zákazníky patří řada významných světových firem – například FEI, výrobce elektronových mikroskopů, nebo NCR, který dodává komplexní řešení pro bankovní a finanční sektor.

V aktuálně volných pozicích pro vývojáře nabízí Edhouse vývoj softwaru pro retail, spolupráci v mezinárodním týmu programátorů či účast na vývoji desktopových zakázkových řešení.

Ve společnosti Edhouse panuje neformální přátelské prostředí a týmová firemní kultura. A pro toho, kdo zrovna nemá chuť se příliš družit s ostatními, je k dispozici tichá místnost.

Edhouse nabízí vedle smysluplné práce také skvělé finanční ohodnocení rostoucí podle výsledků, pracovní smlouvu bez přesčasů, chytré a přátelské kolegy, podporu v dalším vzdělávání a spoustu dalších výhod, jako je flexibilní pracovní doba, příležitostný home office, bonusy, podíl na zisku, notebook, stravenky, občerstvení, pizza k obědu nebo masáže v místě pracoviště. Programátoři v Edhouse mají také možnost pravidelně sportovat při firemním fotbalu, florbalu nebo lyžování.

Více informací o nabízených pozicích pro programátory ve Zlíně nebo Vsetíně najdete zde.

Be Sociable, Share!