Skolici a jednaci prostory v brnenske kancelari BRNOOFFICE na hodinu i na cely vikend

BRNOOFFICE, provozující virtuální kanceláře v Brně, nabízí nejen klientům virutálních kanceláří pronájem školících a jednacích prostor kousek od centra Brna.

Virtuální kancelář BRNOOFFICE disponuje školícími prostory s kapacitou od 2 do 30 lidí s veškerou technickou vybaveností a kancelářským zázemím. Nelamte si hlavu, kde se v Brně při svých jednáních s obchodnámi partnery napojíte na internet, netahejte s sebou projekční a audio techniku, vše je připraveno k okamžitému použití. Recepční se rovněž postará o příchod klientů a jejich občerstvení.

Pronájem kanceláří je zcela dle Vašich požadavků – jednu hodinu, celý den, mimo pracovní dobu i o víkendu. Školící prostory virutálních kanceláří BRNOOFFICE jsou nejčastěji využívány klienty, kteří se chtějí sejít v klidu se svým obchodním partnerem na krátkou schůzku, ale i firmami pro představování svých produktů, pořádání kurzů a školení zaměstnanců.

Aby toho nebylo málo, virtuální kanceláře BRNOOFFICE Vám také nabídnou využití malého vinného sklípku až pro deset osob v prostorách přímo pod kancelářemi a školícími místnostmi. Rozšiřte tak Vaše jednání o socializační prvek a poseďte po poradách se svými kolegy či obchodními partnery nad sklenkou vína.

Navštivte BRNOOFFICE a recepční jistě vyjde vstříc Vašim požadavkům. Více informací najdete na webových stránkách www.brnooffice.cz.

Be Sociable, Share!